• 179
  • 180

Su Deposu Temizligi

 Adana Su deposu temizliği firmamız ve uzman ekibimiz tarafından Adana ili ve çevresinde kaliteli ve hızlı bir şekilde kaRşılanır. Su deposu temizliği çok önemlidir. Bu temizliğin belli sürelerde bir ve ya iki kez mutlaka yapılması gerekir. Bu temizlik yapılmadığı takdirde zehirlenmeler, hastalıklar ve çeşitli sorun ve ya sıkıntılar yaşanabilir. Bu durum da oldukça tatsız ve sağlıksız olur. Su depoları mutlaka sık sık temizlenmelidir. Bu depoların içinde yosunlanmalar oluşur ve temizlenmediği süreçte bir çok bakteri ve ya mikrop üreyebilir. Bunlar da insan sağlığı için oldukça büyük ve korkunç tehlikelerdir.

 Adana Su deposu temizliği için firmamızdan önce randevu almalısınız. Teknik ekibimize günün her saati ulaşabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra randevu saatinizde ekibimiz gelir ve deponuzda gereken inceleme ve kontrolleri yapar. Önce bu depo aydınlatılır ve havalandırılarak temizliğe başlanır. Temizlenmeyen depoların görsellerine internetten ulaşın ve temizlik yapılmazsa işin ne kadar ciddi olabileceğini görün. Dezenfekte işlemi özel cihazlar ve kimyasallar ile yapılır. Tam anlamıyla sağlıklı ve güvenceli ürünler kullanırız. Deponun içerisinde biriken toz çamur ve benzeri yabancı maddeleri önce atar ardından dezenfekte işlemine başlarız.

 Adana su deposu temizliği özellikle Adana gibi nemli bir şehirde mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü nem ve yüksek sıcaklık su deposunda kirlenmenin artmasına sebep olur.

 

DEPONUN TEMİZLENMEDEN ÖNCEKİ HALİ

DEPONUN TEMİZLİK AŞAMALARI

 

 

 

 

 

 

 

 

DEPONUN TEMİZLİKTEN SONRAKİ HALİ VE ÇIKAN PİSLİKLER

Hemen Ara