• 179
  • 180

İşyeri – Ofis Temizligi

 Çalışan ve iş verenlerin günlerinin çoğunluğunu geçirdikleri ofislerinin temiz ve hijyenik olması büyük bir önem taşımaktadır. Çalışanların verimini de arttıran bir unsur olan temizlik, işini ve müşterilerini önemseyen adana işyeri ofis temizliği firmalarından biri olan firmamız tarafından yaptırılmalıdır. Uzman teknik ekibimizle ofislerinizi isteğiniz doğrultusunda iki türlü ofis temizleme şekli belirliyoruz. Periyodik temizlikte hafta içi her gün ofislerinizdeki işlerin bitiminin ardından ve hafta sonu ofis boşken temizlik yapılırken genel temizlikte ise bir defalık işyeri temizliği yapılmaktadır.

 Müşterilerini olduğu kadar onların işyeri ve ofislerini de önemseyen adana işyeri ofis temizliği firmamız, isteğiniz günlerde ve sıklıkta ofis temizlik hizmetini yürütmektedir. İşyerinizin belirlediği saatlere uygun temizlik programı çıkarılmaktadır. Bu programa uygun olarak ofis duvarları, dolapları, camları, çerçeveleri ve oturma gruplarınız ile kitaplıklarınızda tamamen temizlenmektedir.  Sizlerin belirlediği saatler içerisinde ofisinizin cam temizliği ve genel temizliği yürütülmekte ve özellikle WC temizliğine büyük hassasiyet gösterilmektedir. Temizlik sırasında ofisteki hiçbir eşyaya zarar verilmezken eğer zeminde halı varsa halı temizliği de gerçekleştirilir.

 İtinalı ve özenli çalışan uzman teknik ekibiyle adana işyeri ofis temizliği firması olarak işyerinizde yoğun iş trafiği olduğu saatlerde sizi rahatsız etmeden akşam 6 ve 9 saatleri arasında veya dilerseniz hafta içi 5 gün periyodik olarak temizlenmektedir. Güler yüzlü ve profesyonel temizlik ekibimizle ofisinizin tüm temizlik ihtiyaçlarını gidermekte ve çalışanlarınızın daha verimli çalışabilmesini sağlıyoruz.

Hemen Ara