• 179
  • 180

Çekyat Koltuk Yıkama

 Ev, ofis ve işyerlerinde özenli bir temizliğe ihtiyaç duyan eşyalarımızdan biri de koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları üzerine dökülen çay ve benzeri içecekler lekelenmelere neden olmakta ve koltuk takımları zamanla kirlenmektedir. Adana koltuk takımı yıkama firması olarak ev ve iş yerlerinizde zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz koltuk takımlarının belli aralıklarla yıkanması ve temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Firma olarak ofisinizin en çok kullanılan eşyası olan koltuk takımlarının temizliğini yaparak işyerinize gelen misafirlerinizin rahat, temiz ve konforlu bir ortamda sizinle çalışmasına imkân sağlıyoruz.

 Adana koltuk yıkama firması olarak işinde uzman bir şekilde yetiştirilen koltuk yıkama servisleri ile siz müşterilerimize kaliteli ve iyi bir hizmet sunmaktayız. Koltuk yıkama uzmanı olarak bir telefon kadar yakınınızdayız. %100 müşteri memnuniyeti garantili işlerimizle siz ve koltuklarınıza büyük bir özen göstermekteyiz.

 Kir, bakteri ve mikrop tutmaya meyilli olan koltuk kumaşlarınızın belirli aralıklarla yıkanması işlemini gerçekleştiren adana koltuk yıkama firmamız, 4 aşamada koltuklarınızı pırıl pırıl ve tertemiz olarak size teslim etmektedir. İlk aşamada koltuk kumaşına uygun temizlik malzemeleri seçilirken sonrasında koltuk takımının tamamı şampuanlı suyla ıslatılmakta ve kumaşın yüzeyine çıkan mikrop ve kirler hassas fırçalarla fırçalanarak temizlenmektedir. Koltuk takımında oluşan lekelere karşı da kumaşa zarar vermeyecek özellikte leke çıkarıcı kimyasallar kullanılmaktadır. son aşamada ise püskürtme emme sistemiyle çalışan son teknoloji makinelerle koltuklarınız durulanır ve kurumaya bırakılır.

Hemen Ara