• 179
  • 180

Cam Temizligi

adana temizlik şirketleri

 Ev ve özellikle iş yerlerindeki cam ve aynaların temizliği oldukça önemli olmaktadır. Her yeri camla kaplı ofislerinizin camlarının temizlenmesi için adana cam temizliği firmamız ile irtibata geçmeli, pırıl pırıl camlarınızla yoğun iş temponuza devam etmelisiniz. İş yeri ve evlerin bir nevi vitrini olan camlar, hava kirliliği ve daha birçok çeşitli sebeplerle zamanla kirlenmekte, tozlanmakta ve lekelenmektedir. Şirket olarak camların üstünde oluşan kir tabakaları gibi sıkıntılarla karşılaşmamak için en az ayda bir kez temizlenmesi gerektiğini öneriyoruz.

 Her çeşit cam, çift cam, çerçeve ve bölme temizliğini titizlikle yürüten adana cam temizliği firma ekiplerimiz, yüksek binaların camlarının temizliğini de büyük bir dikkatle yapmaktadır.

 Kaliteli ve hijyen kurallarına uygun yaptığımız temizlik ile adana cam temizliği firması olarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işlemleri yürütmekteyiz. Belirli aralıklarla temizlenerek korunması gereken cam estetiği sağlanırken profesyonel ekiplerimizce yumuşak ve pürüzsüz bezler kullanılarak yapılmakta ve kaplamalı camlara daha büyük özen gösterilmektedir. Camlarınızın koruması olan çerçevelerin temizliği sırasında da en uygun temizlik malzemeleri seçilerek özenli bir temizlik yapılmakta, çerçevelerinize hiçbir zarar gelmeden teslim edilmektedir. Büyük bir özenle yapılan cam temizliği işlemleri sırasında öncelikle varsa yapışkan maddeler cam jileti ile kazınmakta sonrasında ise cam peluşu ile ıslatılan camlar, cam çekçeki ile cam üzerindeki su sıyırılarak kolayca temizlenmektedir.

Hemen Ara